CZK
Vyber si měnu
CZK
EURO
Prodejny
Přihlášení
Hledání
Nakrm mě

Košík je prázdný

Nepřihodíme něco?

TÝDENNÍ NABÍDKA

Nejnavštěvovanější


Kdo jsme

15. 12. 2010

Milý zákazníku,

ptáš se, proč vlastně už přes 20 let prodáváme sportovní zboží?

Hýbeme se

Jsme aktivní sportovci a sport nás nesmírně baví. Nechceme zůstávat na místě. Proto se ženeme  kupředu za inovacemi a novými zážitky. Fandíme všem lidem, kteří sportují. Ať už profesionálně, nebo jen tak. 

Bavíme se

Bavit se prací, bavit se s lidmi. Prodej je pro nás způsob, jak plnit tvé potřeby a řešit tvé problémy. Protože když jsi štastný ty, jsme šťastní i my. Také máme rádi humor a věříme, že bychom se neměli vždy brát moc vážně.

Spolu.

Nejsi pro nás jen číslo. Bez našich zákazníků bychom neexistovali - proto jsi vždy na prvním místě. Díky tobě můžeme pokračovat v tom, co nás baví a za to jsme vdeční. Díky!

Trocha historie

V roce 1994 založil Zbyněk Ollender obchůdek zvaný D-Sport v centru černé Ostravy. Ještě než stačil prodejnu vůbec připravit a vystavit všechny boty, připletlo se dovnitř pár zvědavců. A tak se prodaly první dva páry bot - ještě předtím, než se stihl obchod vůbec dostavět. Jmenovaly se Nike Air Max Triax a Nike Air Classic.

Náš šéf jako bývalý profesionální fotbalista často jezdil do zahraničí, kde to bylo (v porovnání s totalitní ČSR) jako na jiné planetě. A tak se po ukončení kariéry a rozpadu režimu rozhodl tento svět přenést i do česka (aspoň částečně). Cílem bylo nabídnout lidem v České republice tu nejširší nabídku sportovní obuvi, což plníme dodnes.

V květnu 2014 přesně po 20 letech působení jsme si řekli, že je čas na změnu. A tak jsme změnili logo a přidali si nové cíle - hýbat se a bavit s našimi zákazniky. Spolu, skrze ty nejlepší služby.

Buďme přátelé
Partneři
Buddyho newsletter