0

Výměna a vrácení zboží

05. 02. 2016

Pokud bys chtěl/a vyměnit nebo vrátit zboží, můžeš tak učinit bez udání důvodu do 30 dnů od doby, kdy zásilka dorazila. A to pomocí tohoto formuláře.

Zboží, které chceš vrátit nesmí být používané. Samozřejmě si ho můžes vyzkoušet, jestli ti sedí, ale pokud ponese známky nošení, nemůžeme ho k vrácení přijmout. Pokud ti zboží přišlo v originální krabici (např. boty), tak musíš vrátit i neporušenou krabici. Nepolepuj krabici nebo obal lepící páskou, nepiš na ní a ani ji nijak jinak nezhodnocuj. Jedná se o součást zboží a ty bys přece taky nechtěl/a to svoje dostat v poničeném obalu :) Za poškození obalu si nárokujeme vrátit nižší částku.

Proto prosíme, ještě než začneš zboží používat, ujisti se, že Ti sedí a že je vše v pořádku.

Poslat nám jej můžeš samozřejmě klasicky poštou na adresu: Dual Sport Pro s.r.o., Poštovní 164/7, 702 00  Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz, IČ: 02343746. Existují ale i pohodlnější způsoby:

Jak to vyřešit z tepla domova?

Zboží nám můžeš poslat přes službu chytrybalik.cz, díky které nemusíš řešit fronty na poštách. Stačí kliknout na tlačítko "objednat přepravu" níže, které Tě přesměruje do objednávkového formuláře služby chytrybalik.cz, kde už budeš mít předvyplněnou naši adresu. Stačí vybrat druh balíku, přepravní společnost, adresu a čas vyzvednutí a pak už jen čekat, až si kurýr pro zásilku přijede. Jednoduché.

Jak to vyřešit bez pošty?

Pokud máš poblíž nějakou naši prodejnu (zkontrolovat můžeš zde), tak stačí zboží přinést tam. Vyplníš předávací protokol a to je vše!

Buďme přátelé
Partneři
Buddyho newsletter
Řazení
Filtrovat
Zobrazit výsledky
Zavolat
+420 730 518 352