0
CZ
Vyber si jazyk
CZ
SK
Prodejny
Přihlášení
Hledání
0 Nakrm mě

Košík je prázdný

Nepřihodíme něco?

Nejnavštěvovanější kategorie zboží

Black Friday 2018

23. 11. 2018


Black Friday je synonymem pro šílené nákupy, ale taky šílené obchodní praktiky. Jak se na tuhle akci díváme my?

Nejdříve si projdeme to nejdůležitější. Black Friday samozřejmě bude a to v pátek 23.11.2018 a na všechno ti dáme slevu -20 % (ano, i na již zlevněné produkty). Stačí do objednávky zadat slevový kód a sleva je tvoje.


Slevový kód: "BLACK FRIDAY"


A teď něco málo k tomu, jak jsme o této akci přemýšleli. Černý pátek je fajn nápad. Jednou za rok se všichni tak trochu zblázníme, přestaneme přemýšlet a nakoupíme velkou spoustu věcí, které možná ani nepotřebujeme. Taková krátká oslava kapitalismu. Některé firmy se tenhle "svátek" ale rozhodly dovést k naprosté "kapitalistické dokonalosti".

A tak se můžeme setkat s těmi, kteří na černý pátek nenápadně zdraží. Někteří udělají "speciální" výběr, kde se zbavují zboží, co jim už čtvrtou sezónu leží na skladě a nechce ho ani Jarmila z účtárny na pletí zahrady. Další mají černý PÁTEK i v sobotu. Někteří ho mají až do neděle. A někteří si ho udělají na celý týden, pak ho o týden prodlouží a nakonec ho udělají i v srpnu (We see you Alza).

No a my pak sedíme na meetingu a přemýšlíme, jestli to letos taky nedat třeba na dva dny. Za tu sobotu bychom asi udělali o dost větší tržbu, ale...je tam to ale. Takže jsme se rozhodli se do toho frmolu nepřidávat a udělat to tak, jak to má vypadat. A proto Black Friday u nás zůstane Black Fridayem, bude jenom jeden den, bude prostě na všechno a ceny se zvedat nebudou. Tečka.

Užij si Pátek, měj pochopení pro naše holky na podpoře (ať jim nemusíme platit psychiatra) a TEĎ UŽ ŠUP NAKUPOVAT, AŤ MÁME NA DÁRKY!

Nick

PS: Co si o Black Friday myslíš ty? Napiš mi to na nick@d-sport.cz, rád se dozvím tvůj názor.

Buddyho newsletter

Dobré věci se dějí lidem, kteří se přihlásí k našemu newsletteru.

Přihlášením potvrzuješ, že jsi se seznámil/a se Zásadami zpracování osobních údajů.

dotazy@d-sport.cz Odpovídáme do hodiny v pracovní dny
Partneři:
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.
Řazení
Filtrovat