0
CZ
Vyber si jazyk
CZ
SK
Prodejny
Přihlášení
Hledání
0 Nakrm mě

Košík je prázdný

Nepřihodíme něco?

Nejnavštěvovanější kategorie zboží

  • Zavazování
  • Cena


Dámské boty

Už nechceš chodit naboso? Naše dámské boty jsou jedním z prostředků, jak toho dosáh.. došlápnout. V sortimentu naší obuvi nalezneš boty všeho druhu - kotníkové nebo nízké. Boty světových značek jako jsou Nike, adidas, Vans, Puma, Converse a mnoho dalších. No a taky všech barev, tak se trochu odvaž, nemusíš mít v botníku jen bílé boty.... celý popis

Řazení
Filtrovat
Zobrazuji 11 z 740 produktů

Dámské boty

Už nechceš chodit naboso? Naše dámské boty jsou jedním z prostředků, jak toho dosáh.. došlápnout. V sortimentu naší obuvi nalezneš boty všeho druhu - kotníkové nebo nízké. Boty světových značek jako jsou Nike, adidas, Vans, Puma, Converse a mnoho dalších. No a taky všech barev, tak se trochu odvaž, nemusíš mít v botníku jen bílé boty.

Potřebuješ tenisky na procházky po městě nebo se chystáš na dovolenou do Chorvatska a sháníš pořádné sandály, žabky nebo pantofle? (pro doladění fitu doporučujeme přikoupit i nějaké fajnové ponožky).

Milovnice hor si u nás vybere ty nejspolehlivější trekové boty a běžkyně zase běžecké boty, se kterými ty kilometry budou svištět jeden za druhým. Kvalitní sportovní obuv je základ, viď?

No a pokud tě zebou nožičky najdeš tu i zimní boty.

Buddyho newsletter

Dobré věci se dějí lidem, kteří se přihlásí k našemu newsletteru.

Přihlášením souhlasíš se zpracováním osobních údajů.

dotazy@d-sport.cz Odpovídáme do hodiny v pracovní dny
Partneři:
Řazení
Filtrovat