0

Dobré zprávy

01. 01. 2019

Určitě Tě taky občas štve, když kolem sebe vidíš a slyšíš jen samé negativní zprávy. Čas od času by bylo fajn slyšet i o tom, že svět není až tak špatné místo a že v něm žijí lidé, kteří pracují na jeho zlepšení. Z toho důvodu jsme si pro rok 2019 připravili projekt Dobré zprávy.

Každý měsíc vybereme jednoho člověka, který ze světa dělá nezištně lepší místo a dáme mu jakékoli boty zdarma! Pokud znáš někoho takového, kdo by si zasloužil odměnit, tak mi o něm napiš na adam@d-sport.cz nebo nám pomoz sdílet tento článek, budeme za to opravdu moc rádi.

Vždy, když najdeme tu správnou osobu, tak s ní také natočíme krátký rozhovor a napíšeme o něm nebo o ní kratičký článek, který přidáme zde. Na konci roku tak tady bude 12 úžasných lidí, kteří určitě budou stát za představení, takže nezapomeň sledovat náš web, Facebook nebo Instagram a třeba tam bude zrovna Tvůj kamarád!

Lednové Dobré zprávy

Tak tohle je první dobrák z našeho projektu Dobré zprávy. Jmenuje se Vladimír Štalmach a je tvůrcem projektu Tančím srdcem v Ostravě. Cílem tohoto projektu je podporovat dětské oddělení Fakultní nemocnice v Ostravě. Tančím srdcem se konalo letos už potřetí a celkem se za všechny ročníky vybralo 215 000 Kč! Vláďa si nové boty určitě zasloužil a nás velmi potěšilo, že jsme mu mohli udělat radost jen tak a pomoci podpořit jeho úžasný projekt. Děkujeme Vladimíre, že děláte ze světa lepší místo!

Článek připravil Adam. Má u nás na starosti marketing a strategický rozvoj firmy. Kromě toho ho baví zápasení na žíněnce, turistika a běh. Napsat mu můžeš na adam@d-sport.cz.

Adam

Buďme přátelé
Partneři
Buddyho newsletter
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Řazení
Filtrovat
Používáme cookies, aby byl tvůj zážitek co nejvíce boží. OK