0
CZ
Vyber si jazyk
CZ
SK
Prodejny
Přihlášení
Hledání
0 Nakrm mě

Košík je prázdný

Nepřihodíme něco?

Nejnavštěvovanější kategorie zboží

Giving Tuesday s Momentem

27. 11. 2018

Věděli jste, že 27.11.2019 je Světový den dárcovství neboli Giving Tuesday?        D-sport v těchto dnech zahájil spolupráci s charitativní organizací Moment a pro vás to znamená, že až do konce roku 2018 můžete své přebytky ze skříní přinést na kteroukoliv naší prodejnu, nebo nám poslat poštou. Například, když nám chceš zpět poslat věci, které ti nesedí, tak k nim můžeš věci, co Ti doma vyloženě překáží. Moment je prodá v síti svých second handů a výtěžek putuje na dalších 6 neziskových projektů.

Darováním jedné tašky pěkných, ale pro vás již nepotřebných věcí, můžete přispět například hodinou a půl života pro nevyléčitelně nemocného člověka doma v kruhu nejbližších a pod zdravotnickým dohledem Mobilního hospice Ondrášek.

Co je dobročinná organizace Moment?

Organizace Moment ČR funguje na bázi věcných darů, které dostává od lidí, ať už prostřednictvím sbírky, či individuálním dárcovstvím přímo v obchodě. Dary poté putují na centrální sklad, kde jsou roztříděny a poslány do sítě dobročinných second handů organizace. Moment provozuje osm obchodů, šest z nich je v Ostravě, jeden v Karviné a Frýdku Místku a jeden v Praze.

Komu darováním pomůžu?

Svou činností nyní podporuje mobilní hospic Ondrášek, denní stacionář Žebřík, Kola pro AfrikuSave ElephantsCCBC a Lesní klub Bezinka.

Dopředu bychom chtěli moc poděkovat všem, kteří se do sbírky zapojí.

Buddyho newsletter

Dobré věci se dějí lidem, kteří se přihlásí k našemu newsletteru.

Přihlášením potvrzuješ, že jsi se seznámil/a se Zásadami zpracování osobních údajů.

dotazy@d-sport.cz Odpovídáme do hodiny v pracovní dny
Partneři:
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.
Řazení
Filtrovat