0
CZ
Vyber si jazyk
CZ
SK
Prodejny
Přihlášení
Hledání
0 Nakrm mě

Košík je prázdný

Nepřihodíme něco?

Nejnavštěvovanější kategorie zboží

Jak kombinovat barevné oblečení?

07. 06. 2023
ombinace barev oblečení může být snadná, když víš, jak na to. Od čeho začít? Jakou barvu zvolit k šedé? Jaké barvy se k sobě hodí? Stačí dodržet několik pravidel, sladit barvy na oblečení a můžeš snadno vytvořit stylový a moderní vzhled. Zde je několik tipů, jak sladit oblečení a vytvořit nejlepší barevné kombinace.

Jaké barvy se k sobě hodí

Když si vybíráš barvy oblečení, měj na paměti, že některé barvy k sobě prostě nejdou. Pokud se cítíš nejistě, zvol jednu základní barvu, jako je šedá, hnědá nebo černá, a poté přidej kontrastní barvu, která ji zvýrazní. Například, když máš na sobě tmavě šedé kalhoty, můžeš si k nim zvolit světle růžovou mikinu. Černá barva je kombinovatelná jak s výraznými, tak pastelovými barvami a navíc je nadčasově módní. Podívej se na některé barvy a barevné kombinace a zjisti, které barvy se k sobě hodí.

Jaká barva se hodí k šedé

Šedá je jednou z nejvíce univerzálních barev, takže se k ní hodí mnoho dalších barev. Bílá, černá, modrá, fialová, růžová, zelená a žlutá jsou právě takové barvy, které se dají snadno kombinovat s šedou. Kombinace barev s šedou navíc vytváří skvělé efekty.

Jaká barva se hodí k fialové

Fialová je velmi krásná barva, ale také velmi specifická. Když kombinuješ fialovou, měj na paměti, že s ní budou dobře vypadat jen některé jiné barvy. Příkladem může být zlatá, stříbrná, bílá, černá, šedá a světle růžová. To jsou skvělé barvy, které se k sobě hodí a dají dobře sladit právě s fialovou.

Jaká barva se hodí k modré

Modrá je další univerzální barva, která se hodí k mnoha jiným barevným kombinacím. Bílá, černá, šedá, béžová, růžová, zelená a oranžová jsou úžasné barvy, které se k modré barvě báječně hodí.

Jaká barva se hodí k hnědé

Hnědá je velmi teplá barva, takže se hodí k podobně laděným barvám. Zlatá, oranžová, béžová, žlutá a krémová jsou právě ty barvy, které s hnědou vytvoří ten správný dojem. Pokud potřebuješ více odvahy, můžeš zkusit kombinovat hnědou s jinými tmavými barvami, jako je například tmavě modrá nebo fialová.

Jaká barva se hodí k zelené

Zelená je krásná a přírodní barva, která se hodí k mnoha jiným barevným kombinacím. Modrá, hnědá, béžová, bílá, černá, šedá a žlutá jsou skvělé barvy, které se dají působivě nakombinovat se zelenou.

Kombinace barev s oranžovou

Oranžová je nápadná a odvážná barva, která se dá skvěle sladit s jinými barvami. Šedá, hnědá, béžová, bílá, černá, modrá a zelená jsou zajímavé barvy, které se dají dobře sladit s oranžovou.

Jaká barva se hodí k červené

Červená barva na oblečení může vyjadřovat určitou extravaganci a energii. Lze ji nosit po celý rok, je ženská a smyslná. I když to tak nemusí vypadat, je vhodná pro každého. Působí pozitivně jak na tebe, tak na tvé okolí. Není však vhodná pro některé příležitosti, kdy by působila příliš vesele nebo dominantně. Je to vhodná barva i u doplňků.

Když se ti líbí barevné oblečení

Jestliže chceš nosit barevné oblečení, zvol si jednu hlavní barvu a poté ji slaď s dalšími, ale ne tak výraznými barvami. Například, pokud máš na sobě červené tričko, můžeš si k tomu vzít bílé kalhoty a šedé boty. Barvy a barevnost se bohatě uplatňují nejen u klasického oblečení, ale také u oblečení pro sportovce. Jak kombinovat oblečení pro sportovní účely? Můžeš si dovolit i výraznější kombinace, protože u mnoha druhů sportů je potřeba, aby byl sportovec vidět. Trička, bundy, sportovní kalhotykraťasy nebo legíny v pestrých a svítivých barvách mohou být tím pravým. Barevnost se nevyhnula ani sportovním botám, které jsou stále populárnější u všech věkových skupin.

Jak kombinovat barvy oblečení

Když kombinuješ barvy oblečení, měj na paměti, že méně je někdy více. Když se snažíš kombinovat více barev najednou, může to působit nepřehledně a vypadat spíše jako módní faux pas než jako stylový look. Pokud se cítíš nejistě, zvol si jednu hlavní barvu a poté ji slaď s jinými, ale ne tak výraznými barvami. Pokud chceš sladit oblečení, zkus kombinovat barvy, které mají stejnou intenzitu nebo odstín. Například, když máš na sobě světle modré tričko, můžeš si k němu vzít tmavě modré kalhoty. Tento styl bude vypadat dobře, protože má stejný odstín modré barvy. Kombinace barev oblečení může být zábavná a snadná, pokud se řídíš těmito jednoduchými pravidly. Neboj se experimentovat s různými barvami a najdi svůj vlastní styl.

Buddyho newsletter

Dobré věci se dějí lidem, kteří se přihlásí k našemu newsletteru.

Přihlášením potvrzuješ, že jsi se seznámil/a se Zásadami zpracování osobních údajů.

dotazy@d-sport.cz Odpovídáme do hodiny v pracovní dny
Partneři:
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.
Řazení
Filtrovat