0

Kdo jsme

Ahoj,

ptáš se, proč vlastně už přes 20 let prodáváme sportovní zboží?

Hýbeme se

Jsme aktivní sportovci a sport nás nesmírně baví. Nechceme zůstávat na místě. Proto se ženeme  kupředu za inovacemi a novými zážitky. Fandíme všem lidem, kteří sportují. Ať už profesionálně, nebo jen tak. 

Bavíme se

Bavit se prací, bavit se s lidmi. Prodej je pro nás způsob, jak plnit tvé potřeby a řešit tvé problémy. Protože když jsi štastný ty, jsme šťastní i my. Také máme rádi humor a věříme, že bychom se neměli vždy brát moc vážně.

Spolu.

Nejsi pro nás jen číslo. Bez našich zákazníků bychom neexistovali - proto jsi vždy na prvním místě. Díky tobě můžeme pokračovat v tom, co nás baví a za to jsme vdeční. Díky!


Trocha historie

V roce 1994 založil Zbyněk Ollender obchůdek zvaný D-Sport v centru černé Ostravy. Ještě než stačil prodejnu vůbec připravit a vystavit všechny boty, připletlo se dovnitř pár zvědavců. A tak se prodaly první dva páry bot - ještě předtím, než se stihl obchod vůbec dostavět. Jmenovaly se Nike Air Max Triax a Nike Air Classic.

Náš šéf jako bývalý profesionální fotbalista často jezdil do zahraničí, kde to bylo (v porovnání s totalitní ČSR) jako na jiné planetě. A tak se po ukončení kariéry a rozpadu režimu rozhodl tento svět přenést i do česka (aspoň částečně). Cílem bylo nabídnout lidem v České republice tu nejširší nabídku sportovní obuvi, což plníme dodnes.

V květnu 2014 přesně po 20 letech působení jsme si řekli, že je čas na změnu. A tak jsme změnili logo a přidali si nové cíle - hýbat se a bavit s našimi zákazniky. Spolu, skrze ty nejlepší služby.

Buďme přátelé
Partneři
Buddyho newsletter
Odesláním souhlasíš se zpracováním osobních údajů
Řazení
Filtrovat
Používáme cookies, aby byl tvůj zážitek co nejvíce boží. OK