0

Malý Jordan na scéně

17. 07. 2019

Značka Jordan, fenomén posledních let. Skákajícího panáčka na triku nebo na botech nenosí už jen basketbalisté. Tahle značka má totiž neskutečný drive a ve světě streetwear se dere pořádně nahoru.

Ještě donedávna měl Jordan jen „dospělou“ varinatu svých produktů. Ale světe div se, nastalo to, po čem spousta z vás i nás toužila. Jordan se s tím vůbec nemazlil a pořádně se „obul“ do dětských kolekcí. Fanoušci téhle značky, tak konečně mohou do Jordan obléci i své milované ratolesti. Abychom nebyli jen u planých slov, pojďme si představit, jakými kousky jsme natřískaly naše sklady.

Trička Jordan

Kolik triček je hodně triček? To je otázka, ale jedno vím jistě. U žádného dítěte nezůstane tričko ani 20 vteřin čisté. Proto je potřeba mít pořádnou zásobu v každém šatníku. My jsme naskladnili trička, která se dají využít kupříkladu pro běžné všední chozeníčko. Ochuzeni určitě nezůstanou ani ti, kteří už do těláku nechtějí nosit červeno bílý úbor z dob ala spartakiáda. 

Mikiny Jordan

Venku se to hemží samými basic mikinami, proto by nebylo úplně od věci, kdyby Honzík nebo Anička, trošku vystoupili z davu s logem M23. V dospělém podání se po mikinách Jordan vždycky absolutně zapráší a my tak trochu věříme, že u dětí tomu nebude jinak. To, že jsou mikiny z kvalitního materiálu je samozřejmost, ale jako bonus přidáváme fakt, že jsou hebké jak králiček Azurit. :-)

Kšiltovky Jordan

Buď patříš do skupinu rovňáků nebo do skupiny se zahnutým kšiltem. Nic mezi neexistuje, to je tutovka. Jelikož to u nás máme taky půl na půl, tak jsme naskladnili od všeho trochu. Výběr té správné kšiltovky necháváme tedy jen na tobě.

Batohy, tašky nebo taky pytlíky Jordan

No a ani tady jsme neponechali nic náhodě. Vybírali jsme opravdu pečlivě a důkladně. Pokud je potřeba batoh do školy nebo na trénink, tak věř, že u nás si rozhodně vybereš. Většina batohů a tašek je v klasickém barevném Jordan podáni černá a červená. Neopomenuli jsme ani tolik praktické pytlíky.

Jako perličku závěrem je potřeba zmínit Jordan oblečení pro úplně ty nejmenší kuřátka. U každého kousků jsme se doslova rozplývali u obrazovky a dopadlo to tak, že náš košík překypoval dupačkami a bodyčkami. Nakonec jsme vybrali pár kousků, kterými určitě neuděláš ostudu na žádné Baby shower.

Článek si pro vás připravila Davča. Znát ji můžeš ze zákaznické linky, kde řeší i téměř neřešitelné situace se zákazníky. Také má v merku influencery. Kromě toho ji baví cestování, chození po horách a házení trojek. Napsat jí můžeš na davca@d-sport.cz.

Davča

Buddyho newsletter

Dobré věci se dějí lidem, kteří se přihlásí k našemu newsletteru.

Přihlášením souhlasíš se zpracováním osobních údajů.

Řazení
Filtrovat
Používáme cookies, aby byl tvůj zážitek co nejvíce boží. OK