0
CZ
Vyber si jazyk
CZ
SK
Prodejny
Přihlášení
Hledání
0 Nakrm mě

Košík je prázdný

Nepřihodíme něco?

Nejnavštěvovanější kategorie zboží

Napapijri

24. 10. 2019

Cestování, dobrodružství a zážitky. Těmito slovy by se dala dokonale vystihnout značka Napapijri. Řadíš se mezi ty, kteří jsou stále jednou nohou v přírodě, ale také nepohrdnou městkou hipster kavárnou? Pak právě tahle značka je pro tebe jako dělaná.

Jaké jsou začátky téhle značky? Na konci 80. let se začal psát projekt, který nesl název Napapijri neboli polární kruh. Může se zdát, že první řádky téhle značky se začaly psát v Norsku. Realita je ovšem taková, že všechny produkty pochází z Itálie, ale je zde nesmírně cítit skandinávský vánek a rukopis.

Značka Napapijri je určena především pro mladou generaci, která je neustále v pohybu. Základním stavebním prvkem této značky je funkčnost, kvalita, pohodlí a styl. Pro značku  jsou typické skandinávské barvy a jejich symbolem se stala norská vlajka.

S touto značkou odešla také doba nevzhledných outdoorových kousků určených pouze do horského prostředí. Můžeme říci, že majitelé oblečení Napapijri jisto jistě přispějí k propojení outdoor a městské módy.

U nás v Déčku jsme si řekli, že je načase oživit nabídku a ukázat trochu toho severského nádechu. Trička a mikiny, jsou ideálním začátkem pro představení této značky.

Článek si pro vás připravila Davča. Znát ji můžeš ze zákaznické linky, kde řeší i téměř neřešitelné situace se zákazníky. Také má v merku influencery. Kromě toho ji baví cestování, chození po horách a házení trojek. Napsat jí můžeš na davca@d-sport.cz.

Davča

Buddyho newsletter

Dobré věci se dějí lidem, kteří se přihlásí k našemu newsletteru.

Přihlášením potvrzuješ, že jsi se seznámil/a se Zásadami zpracování osobních údajů.

dotazy@d-sport.cz Odpovídáme do hodiny v pracovní dny
Partneři:
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.
Řazení
Filtrovat