0
CZ
Vyber si jazyk
CZ
SK
Prodejny
Přihlášení
Hledání
0 Nakrm mě

Košík je prázdný

Nepřihodíme něco?

Nejnavštěvovanější kategorie zboží

Narozeninová párty

25. 10. 2019

A je to tady! D-SPORT slaví 25. narozeniny a dnes je velká narozeninová párty! 

Dnes je ten den, kdy bychom s Tebou chtěli oslavit čtvrtstoletí naší existence. Připravili jsme si něco speciálního, co tady ještě nebylo. 

Pouze dnes je sleva na vše - 25 %! Ano, sleva platí také na zlevněné produkty.

Stačí v objednávce zadat slevový kód "NAROZENINY25"

Pokud raději nakupuješ na prodejně, tak na všech našich prodejnách na tebe čeká sleva - 25 % na všechny nezlevněné produkty. Akce na prodejnách platí až do neděle!

Něco málo z historie D-SPORT

Společnost Dual Sport Pro s.r.o., která provozuje obchody D-SPORT založil v roce 1994 bývalý hráč FC Baníku Ostrava pan Zbyněk Ollender, který je jejím majitelem až do dnešního dne. D-SPORT začínal jako malá prodejna sportovní obuvi v centru Ostravy. V té době bylo zboží, které Zbyněk vozil z ciziny velmi žádané a tak nikoho nepřekvapí, že Déčko velmi rychle získalo na popularitě a začalo se rozrůstat do celého Moravskoslezského kraje. 

Úspěchu společnosti si všimli také oficiální dodavatelé velkých světových značek a s D-SPORT uzavřeli oficiální smlouvy. Díky tomu jsme mohli začít nabízet tu nejširší nabídku obuvi. Déčko se postupně rozrůstá do celé České republiky a v jednu chvíli provozuje až na 25 prodejen.

Všechno se zdálo, že šlape skvěle a bude to tak napořád. Jenom že nic netrvá věčně a ani tato spanilá jízda Déčka nebyla vyjímkou. Příhází rok 2008 a s ním ekonomická krize, která velmi výrazně poznamenala i D-SPORT. Pouze díky věrným zákazníkům, tvrdé práci a loajalitě stěžejních zaměstnanců se nám podařilo tuto krizi překonat.

V roce 2012 přichází do společnosti Zbyňkův syn Nick Ollender, aby vnesl do společnosti nový pohled a moderní technologie. V roce 2016 je spuštěn nový e-shop d-sport.cz, který umožnil, že dnes si boty nebo oblečení může koupit kdokoli po celé ČR i na Slovensku.

Tímto bychom chtěli moc poděkovat všem zákazníků a zaměstnancům, kteří se za těch 25. let na úspěchu D-SPORT podíleli. 

Článek připravil Adam. Má u nás na starosti marketing a strategický rozvoj firmy. Kromě toho ho baví zápasení na žíněnce, turistika a běh. Napsat mu můžeš na adam@d-sport.cz.

Adam

Buddyho newsletter

Dobré věci se dějí lidem, kteří se přihlásí k našemu newsletteru.

Přihlášením potvrzuješ, že jsi se seznámil/a se Zásadami zpracování osobních údajů.

dotazy@d-sport.cz Odpovídáme do hodiny v pracovní dny
Partneři:
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.
Řazení
Filtrovat