0
CZ
Vyber si jazyk
CZ
SK
Prodejny
Přihlášení
Hledání
0 Nakrm mě

Košík je prázdný

Nepřihodíme něco?

Nejnavštěvovanější kategorie zboží

Náš tým

Kdo tady tomu šéfuje? S kým se můžeš slyšet na telefonu, psát si v chatu a mailech? Kdo objednává zboží a kdo to celé platí? Vše se dozvíš zde, je to takový náš "transparentní účet".

Zbyněk Ollender

Boss

Zakladatel, náš nejvyšší, ten co si to po revoluci oddřel a který celou tuhle srandu platí. Nosí auru tvrdého šéfa a nekompromisního obchodníka, ale za tím vším se skrývá pohodář s profesionální fotbalovou kariérou za zády - v Baníku Ostrava byl 14 let střelcem posledního gólu v Evropských pohárech. Legendy praví, že ho lze zahlédnout v centru Ostravy. Ale chce to trpělivost.

Nick Ollender

Ten, co mu do toho kecá

Během výšky se tátovi vrtnul do podnikání s tím, že mu pomůže. Výsledkem byly dva roky hádek, tichá domácnost a nový e-shop. Dneska už si k sobě našli cestu a vytvořili tým Generace X-Mileniál. Nick je opravdu Čech, rád píše a má na starosti online a rozvoj firmy. Zajímá se o osobní produktivitu, snaží se přestat hrát na Playstationu a nemá duši.

Andrea "Andy" Dorotíková

Pravá ruka

Když Andy začínala někdy v roce 96 jako prodavačka na Kuřím Rynku, netušila, že to bude práce skoro na celý život. Později zjistila, že je tady práce i na životy dva. Když zrovna není ve fitku, tak objednává nové zboží nebo objíždí naše prodejny a dává je do pořádku. Pokud ji náhodou na cestě potkáš, tak se neboj. Andy je teď sice blond, ale jezdí jako pilot formule.

Katka Boháčová

Instafotomág

Líbí se ti naše fotky? Co? Že ne? Tak to tě Kachna kopne do kolena! Ehm teda...Katka odpovídá za náš vzhled a sociální sítě. Foťák má permanentně přilepený k ruce a když zrovnavna nekouzlí s ním, tak objednává nové zboží. Umí nadpozemsky tančit, hraje na klavír a brnká na kytaru. Co je ale nejdůležitější - Katka je šílenec do Harryho Pottera. A to takový, že o tomto světě ví naprosto VŠECHNO a nemá doma věc bez erbu Nebelvíru.

Petra Krakovská

Nemilosrdný vyřizovatel objednávek

Dlouholetá prodavačka z vlajkové lodě na "Kuřím Rynku" Ostravě. Dneska má na starosti perfektně hladký průběh všech e-shopových objednávek. Jako jediná z nás umí opravdu zpívat, do toho hraje na klavír a brázdí kočičí hlavy Ostravy (jakože dlažební kostky) se svojí koloběžkou. Má osobního Yorkšířího ochránce jménem Ron, který přežil vše od otrávení až po atomový výbuch. Tak si dávej bacha.

Petra "Davča" Davidová

Prostě Davča

Davča již ve svých 3 letech házela trojky a smečovala z půlky hřiště, takže basket pro ni byla jasná volba. Je garantem tvé spokojenosti a umí vyřešit téměř jakýkoliv zákaznický problém. Perné dny v práci zapíjí dobrým kafíčkem a večeří s přáteli. Občas se hodí inkognito a tráví svůj volný čas s knihou. Pokud v parku na lavičce uvidíš postavu oděnou ve tmavém hábitu s knihou, může to být právě Davča.

Eva Neštáková

Opora zákazníka

Má úsměv superhvězdy, psa s IQ 130 a povahu největšího pohodáře. To ale neznamená, že se nedokáže pěkně naštvat! Evka se zhostila role zákaznického supportu zrovna ve chvíli, kdy to už naše Petry nedávaly a hrozilo, že dojde k vraždě 2. stupně. Potkáš se s ní na telefonu i chatu a rukama jí projde každá vratka nebo výměna. Podá si tě ve floorbale nebo horské turistice. Nebo ve floorbale na horách!

Další medailonky coming soon...

Buddyho newsletter

Dobré věci se dějí lidem, kteří se přihlásí k našemu newsletteru.

Přihlášením souhlasíš se zpracováním osobních údajů.

Řazení
Filtrovat