CZK
Vyber si měnu
CZK
EURO
Prodejny
Přihlášení
Hledání
Nakrm mě

Košík je prázdný

Nepřihodíme něco?

TÝDENNÍ NABÍDKA

Nejnavštěvovanější


Nejlepší technologie od Under Armour

22. 09. 2015
Americký dravec přidává další důvod, proč investovat do oblečení. Under Armour už dokázal, že dokáže vyrobit vybavení do zimy, které Tě udrží v suchu a teple. Kevinu Plankovi to ale očividně nestačilo, protože přišel se svou firmou s vylepšenou verzí - Coldgear Infrared. Co je na ní tak skvělého? Udrží Tě v teple. Mnohem déle. Zboží s touto technologií můžeš nakoupit zde.
_DSC0397.jpgFoto: Ema Pavlovská

Jak to vzniklo?

Příběh zrodu této technologie se váže k americké armádě. Výzkumníci se inspirovali stealth bombardéry, které obsahují vrstvu keramiky. Ta absorbuje elektromagnetické vlny i s teplem, které produkují - a zároveň infračervené snímání, které odhaluje ztráty tepla u izolačních systémů.

Jak to funguje u oblečení?

Technologii Infrared si můžeš klidně prohlédnout. Nezaměnitelný vzorek je z vnitřní strany dobře viditelný. Tyto proužky na sebe vážou více tepla, které sám pohybem vyprodukuješ a rozvádí je po celém těle do míst, která se hůře zahřívají.

To celé bez navýšení hmotnosti nebo objemu. Již samozřejmostí je i schopnost materiálu odvádět pot. Takže vydržíš v pohodlí a teple. Déle.

_DSC0451.jpgFoto: Ema Pavlovská

Proč do toho jít?

Oblečení s Infraredem je o něco dražší, než jeho mladší brácha s klasickou technologií ColdGear®. Co však nabírá na ceně naprosto překonává ve funkčnosti. Jde o nejlepší izolační technologii na trhu od firmy, která se nepřestává překonávat. Oblečení s technologií Infrared můžeš koupit zde.

Hlavní výhody

  • využívá efektivněji tvou energii a teplo
  • zahřívá déle
  • odvádí pot
  • bez navýšení hmotnosti a objemu
_DSC0363.jpgFoto: Ema Pavlovská

Buďme přátelé
Partneři
Buddyho newsletter