0

Nejlepší technologie od Under Armour

22. 09. 2015

Americký dravec přidává další důvod, proč investovat do oblečení. Under Armour už dokázal, že dokáže vyrobit vybavení do zimy, které Tě udrží v suchu a teple. Kevinu Plankovi to ale očividně nestačilo, protože přišel se svou firmou s vylepšenou verzí - Coldgear Infrared. Co je na ní tak skvělého? Udrží Tě v teple. Mnohem déle. Zboží s touto technologií můžeš nakoupit zde.

Foto: Ema Pavlovská

Jak to vzniklo?

Příběh zrodu této technologie se váže k americké armádě. Výzkumníci se inspirovali stealth bombardéry, které obsahují vrstvu keramiky. Ta absorbuje elektromagnetické vlny i s teplem, které produkují - a zároveň infračervené snímání, které odhaluje ztráty tepla u izolačních systémů.

Jak to funguje u oblečení?

Technologii Infrared si můžeš klidně prohlédnout. Nezaměnitelný vzorek je z vnitřní strany dobře viditelný. Tyto proužky na sebe vážou více tepla, které sám pohybem vyprodukuješ a rozvádí je po celém těle do míst, která se hůře zahřívají.

To celé bez navýšení hmotnosti nebo objemu. Již samozřejmostí je i schopnost materiálu odvádět pot. Takže vydržíš v pohodlí a teple. Déle.

Proč do toho jít?

Oblečení s Infraredem je o něco dražší, než jeho mladší brácha s klasickou technologií ColdGear®. Co však nabírá na ceně naprosto překonává ve funkčnosti. Jde o nejlepší izolační technologii na trhu od firmy, která se nepřestává překonávat. Oblečení s technologií Infrared můžeš koupit zde.

Hlavní výhody

  • využívá efektivněji tvou energii a teplo
  • zahřívá déle
  • odvádí pot
  • bez navýšení hmotnosti a objemu
Buďme přátelé
Partneři
Buddyho newsletter
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Řazení
Filtrovat
Používáme cookies, aby byl tvůj zážitek co nejvíce boží. OK