0
CZ
Vyber si jazyk
CZ
SK
Prodejny
Přihlášení
Hledání
0 Nakrm mě

Košík je prázdný

Nepřihodíme něco?

Nejnavštěvovanější kategorie zboží

New Balance

New Balance je značka, která má ve světě i u nás stále větší oblibu. Její produkty se více a více objevují v ulicích města a mnohdy nejdou přehlédnout. Tato značka má ovšem i zajímavou historii, vědeli jste například, že je tato značka starší než adidas nebo Nike?

Proč New Balance?

New Balance se pomalu, ale jistě dostává mezi top značky ať už oblečení či bot. Nás tato značka baví svou barevností, vyjimečností a funkčností. Zároveň mají širokou škálu produktů, takže pokud potřebuješ super boty na běh, kopačky nebo jen cukle, tak tady určitě nešlápneš vedle. Doufáme, že si z jejich produktů vybere každý, ať už člověk co hledá jednoduchost a funkčnost, ale i ti co potřebujou díky svým botám trošku vyčnívat.

Historie

New Balance jakožto značka vznikla již v roce 1906, tudíž se jedná o firmu s více než stoletou tradicí. Pochází z okolí Bostonu, třebaže ji původně založil Brit – a sice jistý William J. Riley, a to pod původním názvem New Balance Arch Support Company. Do širšího povědomí se pak značka dostala až v šedesátých a sedmdesátých letech, kdy přišla na trh s ikonickým modelem běžeckých bot Trackster, který si svého času získal obrovskou popularitu a pomohl New Balance nastartovat globální prodeje. Firma se již od počátku zabývá výrobou funkční obuvi, která klade důraz na pohodlí, originalitu a funkčnost. Zdravý pohyb je pro filozofii značky zcela zásadní až do dnešních dnů. Věnuje se proto výrobě bot pro zaměstnání, jež vyžadují dlouhé stání na nohou, ale i pro profesionální sport, přičemž třeba na poli obuvi pro atletiku takřka nemá konkurenci. Koneckonců i vůbec nejlehčí tréninkové boty NB 890 patří do portfolia tohoto výrobce.
Oproti konkurenci se New Balance nijak zvlášť nezabývá marketingem a propagací, jelikož investuje spíše do permanentního vývoje, díky čemuž takřka neustále přichází s novými modely vhodnými pro různá využití. Přesto patří k předním hráčům na poli tenisek. Nenech se ale zmást, kromě bot vyrábí i různé oblečení, které se ale drží totožné myšlenky jako právě obuv. Pokud hledáš kvalitní, a hlavně pohodlné boty, které využiješ stejně tak v práci, jako i během sportu, nebo zkrátka při běžném nošení, New Balance ti nabízí dekádami ověřenou kvalitu, která je velice funkční, ale zároveň i stylová a nadčasová.

To nejlepší z dílny New Balance

Technologie

ENCAP®

Technologie Encap je spojení pružnosti a odolností podrážky, kombinuje elastickou a měkkou pěnu EVA ve vnitřní podrážce a měkký polyuretan na spodní straně vnější podrážky v oblasti paty.

FRESH FOAM

Tato technologie je využita při výrobě mezipodevše. Je pojmenovaná podle pěny, která spojuje podrážku a svršek boty. Má neuvěřitelné tlumící vlastnosti a díky tomu je tato bota neuvěřitelně pohodlná při běhu na tvrdém nebo kamenitém povrchu.

C-CAP

C-Cap jsou vložky, které jsou vyprofilované pod vysokým tlakem. Díky tomu může být bota uplně lehká, ale zároveň umí maximalně tlumit otřesy.

Velikostní tabulky

Boty

Buddyho newsletter

Dobré věci se dějí lidem, kteří se přihlásí k našemu newsletteru.

Přihlášením potvrzuješ, že jsi se seznámil/a se Zásadami zpracování osobních údajů.

dotazy@d-sport.cz Odpovídáme do hodiny v pracovní dny
Partneři:
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.
Řazení
Filtrovat