0
CZ
Vyber si jazyk
CZ
SK
Prodejny
Přihlášení
Hledání
0 Nakrm mě

Košík je prázdný

Nepřihodíme něco?

Nejnavštěvovanější kategorie zboží

Nike technologie

15. 02. 2019

Značku Nike určitě dobře znáš, ale vyznáš se také v nejmodernějších technologických prvcích, které dělají jejich produkty tím, čím jsou?

Nike si zakládají na tom, aby jejich technologie držely krok s dobou, protože budoucnost jsou technologie. Nebudeme si nic nalhávat, právě oni mají prostředky na to, aby byli stále o krok před konkurencí a tak si pojďme představit ty největší "hitovky", které v současnosti nabízí.

Opravdovým fenoménem světa obuvi se stala technologie Air. Tuto novinku poprvé použil známý návrhář Tinker Hatfield v botě Air Max. Inspirací pro něj byla architektura Pompidouova centra v Paříži. Tímto počinem rozpoutal doslova revoluci ve světě sportovní obuvi! V podstatě jde o vzduchové bubliny v mezipodešvi, díky kterým mezipodešev získá mnohem lepší vlastnosti. Mezi hlavní přednosti technologie Air patří lehkost, maximální tlumení nárazů a odolnost.

Vylepšení technologie Air, pak přináší Zoom Air. Tato technologie se využívá především v obuvi určené pro sportovce. Bubliny Air jsou vloženy pouze tam, kde je sportovec nejvíce potřebuje a přináší mu tak maximální efekt! Technologie Zoom Air je pro každý typ sportovní obuvi speciálně upravena, aby maximalizovala výkon v každém sportovním odvětví. S technologií Air se ti bude zdát, že chodíš po obláčcích!

V textilním odvětví značky Nike hraje prim technologie Dri-Fit. Tato technologie je tvořena ze dvou částí, ta spodní slouží jako "houba", která nasaje pot a ihned jej odvádí do druhé vrstvy. Druhá vrstva pot rozprostře po co největší ploše, aby se pot rychleji odpařoval. Proto oblečení s technologií Dri-Fit schne mnohem rychleji než to klasické. Navíc technologie Dri-Fit přispívá k větší pružnosti a stálosti textilních materiálů. Tak už na nic nečekej, běž a pořádně to triko propoť!

Článek připravil Adam. Má u nás na starosti marketing a strategický rozvoj firmy. Kromě toho ho baví zápasení na žíněnce, turistika a běh. Napsat mu můžeš na adam@d-sport.cz.

Adam

Buddyho newsletter

Dobré věci se dějí lidem, kteří se přihlásí k našemu newsletteru.

Přihlášením potvrzuješ, že jsi se seznámil/a se Zásadami zpracování osobních údajů.

dotazy@d-sport.cz Odpovídáme do hodiny v pracovní dny
Partneři:
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.
Řazení
Filtrovat