0
CZ
Vyber si jazyk
CZ
SK
Prodejny
Přihlášení
Hledání
0 Nakrm mě

Košík je prázdný

Nepřihodíme něco?

Nejnavštěvovanější kategorie zboží

Puma Mirage Tech x DJ Snake

Jsou retro. Nebo byly? Oblíbené běžecké tenisky Mirage z 90. let dostanou šanci znovu zazářit a dostat se na výsluní. Obuv řady Futro od PUMA tentokrát podpoří kampaň, jejíž tváří je francouzský hudební mág DJ Snake. Nejnovější verze tenisek je totiž inspirována elektronickou taneční hudbou, tak kdo jiný by měl být ambasadorem?

Má zápal, energii a bezpochyby talent. Renomovaný francouzský DJ je proto ideálním vyslancem ve světě PUMA. Dokáže bořit mýty, stereotypy a posouvat své hranice – i to jsou důvody, proč si PUMA vybrala právě tohoto umělce, který nikdy neskrýval svůj cit pro módu a vlastní styl.

„Jsem fanouškem módy a sneakers kultury, proto si možnosti stát se zástupcem značky PUMA velmi vážím a vím, že můj šatník se rozšíří o několik nových přírůstků,“ řekl DJ. „Jako sběratel a milovník tenisek jsem vždy sledoval, jaké modely PUMA představuje, a některé z nich jsem i ukázal ve svých videích nebo na tanečních akcích. Prostřednictvím tohoto partnerství podpořím a přinesu nový pohled na Mirage, jednu z mých oblíbených siluet PUMA.“

Z běžecké obuvi nazout komfort nejen na párty

Jaký je oprášený model původně běžeckých tenisek Mirage? Původní verze byla představena před více než půl stoletím. Nejprve šlo o atletický model, později došlo ke změně na běžeckou obuv. PUMA se v této době rozhodla kousek zachránit – zkrátka i v archivech někdy najdete poklad. Nové tenisky by měly být víc než tenisky: měly by být městským, moderním a populárním modelem. Třeba pro chvíle, kdy vytancujete duši z těla. Možná právě to je důvod, proč tentokrát PUMA cílí na svět DJů a čerpá nadšení z audiovizuálního pojetí taneční hudby.

green
red

Mirage Tech od PUMA je nejnovějším přírůstkem z řady Futro, která skvěle kombinuje retro a futuristickou inspiraci. Samozřejmě nesmí chybět to nejlepší z taneční show – zářivé barvy, nápadité linie a klasika od značky: špičkové technologie. Tenisky jsou odrazem estetiky taneční hudby, zároveň by měly nabídnout pohodlí a styl – a tak je pravděpodobné, že se stanou nezbytnou součástí festivalové scény.

Jsou barevné, trendy a navíc komfortní.„DJ Snake je skvělým přírůstkem do naší rodiny,“ uvedla Heiko Desens, globální ředitelka designu a inovací PUMA. „Když jsme se rozhodli model Mirage přivést z archivu zpět na scénu, bylo důležité mu dát dnešní perspektivu. Propojení s DJ a elektronickou taneční hudbou se zdálo přirozené, protože stejně jako Mirage i elektronická hudba z dílny DJ získala významnou popularitu v 70. letech. Tenisky a hudba byly pro mladistvé vždy součástí kultury, kdo by tedy byl lepší tváří Mirage než DJ Snake?“

Buddyho newsletter

Dobré věci se dějí lidem, kteří se přihlásí k našemu newsletteru.

Přihlášením potvrzuješ, že jsi se seznámil/a se Zásadami zpracování osobních údajů.

dotazy@d-sport.cz Odpovídáme do hodiny v pracovní dny
Partneři:
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.
Řazení
Filtrovat