0
CZ
Vyber si jazyk
CZ
SK
Prodejny
Přihlášení
Hledání
0 Nakrm mě

Košík je prázdný

Nepřihodíme něco?

Nejnavštěvovanější kategorie zboží

Recenze Nike Zoom Pegasus 35

05. 09. 2018

Markéta Baginská je mladá talentovaná trenérka a především běžkyně. Pochlubit se může vítěztvím na ultramaratonu LH24 nebo překážkovém běhu Spartan Race nebo vítězstvím na mistrovství republiky v běhu do vrchu. Na 10 kilometrové trati má skvělý osobní rekord 37 min 50 sec. V tomto článku hodnotí běžeckou obuv Nike Air Zoom Pegasus 35.

Hodnocení

+ Vzhled

+ Váha

+ Prodyšnost

+ Široká špička

+ Míra tlumení - vyvýšená pata + špička

Pocit při běhu

Pegasus 35 je nejnovějším modelem běžecké série Nike Pegasus. Je vhodný pro lidi s neutrálním došlapem a dá se použít na všechny povrchy. Celá podrážka je pokryta jakousi pomyslnou mřížkou, díky, které se skvěle přizpůsobí asfaltu, ale také mírnému terénu. Díky Flyware vláknům, které najdeme na povrchu boty – konkrétně v okolí jazyku a nártu, dokážeme chodidlo udržet pevné a sevřené v i jakýchkoli nerovnostech, které nás na trati mohou potkat.

Další obrovskou výhodou, kterou je nutno zmínit, je vysoká míra tlumení, které se vyskytuje nejen pod patou jako u ostatních bot, ale nově také i pod špičkou, čímž se postará o správnou techniku došlapu s extra dávkou energie.

Sama jsem nikdy předtím nepreferovala ba spíše ani nevyzkoušela botu s tak velkým tlumením a vysokou podrážkou, jako je tahle. Když jsem si však vyzkoušela Pegasus 35, ihned jsem si je zamilovala. Cítila jsem se doslova jako v peřině. Bota se díky měkké pěně mému chodidlu ihned přizpůsobila a každý krok šel strašně lehce. Hodně vyvýšená pata, o které jsem měla tolik obav, se postarala o lepší techniku došlapu. Široká špička a pohodlnost a estetický look o zaujetí všech běžců kolem.

Komu bych boty doporučila

Díky přizpůsobilosti a velké řadě výhod bych se nebála je doporučit jako tréninkovou obuv rekreačním, tak také profesionálním běžcům na tratě do 25 kilometru.

Za mě 10 z 10! :-) A co ty, už si je taky vyzkoušel/a? :-)

Buddyho newsletter

Dobré věci se dějí lidem, kteří se přihlásí k našemu newsletteru.

Přihlášením potvrzuješ, že jsi se seznámil/a se Zásadami zpracování osobních údajů.

dotazy@d-sport.cz Odpovídáme do hodiny v pracovní dny
Partneři:
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.
Řazení
Filtrovat