0

S kým jsme si plácli na spolupráci?

Hledali jsme se, až jsme se našli. S kým jsme si podali ruce a stali se z nás parťáci, na život a na smrt? Sestavili jsme pro Tebe podrobnou analýzu našich spoluhráčů.

ONLINE FITNESS

Nemáš čas se trmácet přes celé město do fitka? Není nic lepšího než si z pohodlí domova dát pořádně do těla. Online Fitness nabízí každý týden několik online živých lekcí jógy, kardia nebo tabáty. K cvičení stačí pouze internet, notebook a chuť začít. OnnlineFittnes – klik který Ti změní život.

Performance Power Center

Fitko, které si šlape svoji vlastní cestičku a ve světě fitek je doslova unikát. V PPC se zaměřují na Crossfit. Že nevíš co je crossfit? Jedná se o intenzivní intervalový trénink, který ti pomůže s komplexní připraveností. Cvičí se zde především s vlastní váhou, takže o makačku je postaráno.

SC TEMPISH Vítkovice

Klub z Ostravka, který patří mezi TOP kluby na českém florbalovém poli. Můžeme říci, že funguje jako dobře namazaný stroj. V roce 2018 získal ceněný double v podobě zisku titulů mužů a žen. Ve Vítkovicích si zakládají na kvalitní práci s mládeží a výchovu hráčů a hráček pro A – Tým či zahraničí.

MFK Karviná

Fotbalový klub hrající nejvyšší tuzemskou soutěž. Karvinský klub vyniká v kvalitní práci s mládeží. Klubem prošli výborní hráči jako je René Bolf, Radek Slončík nebo Jan Laštůvka.

Václav Svěrkoš

Bývalý vynikající fotbalista a legendární střelec ostravského Baníku Ostrava. Jeho kariéru mu ukončilo zranění kolene. V současné době se Vašek stále pohybuje ve fotbalových kruzích, momentálně již jako sportovní agent.

Vašek Jach – Complex Athlete

Komplexní trenér v Performance Power Center, to je Vašek Jach. Vašek vede skupinové lekce, maká na online coachingu nebo lítá po horách. Na blogu Complete athlete také pravidelně přidává články o zdravé výživě a tréninku.

Lioks gym

Vlastní tempo, žádný dav lidí, jediná výjimka je tvůj osobní trenér? Tak přesně tyhle parametry splňuje Lioks gym. Nový koncept cvičení, který vznikl Ostravě.

Buďme přátelé
Partneři
Buddyho newsletter
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Řazení
Filtrovat
Používáme cookies, aby byl tvůj zážitek co nejvíce boží. OK