0
CZ
Vyber si jazyk
CZ
SK
Prodejny
Přihlášení
Hledání
0 Nakrm mě

Košík je prázdný

Nepřihodíme něco?

Nejnavštěvovanější kategorie zboží

S kým jsme si plácli na spolupráci?

Hledali jsme se, až jsme se našli. S kým jsme si podali ruce a stali se z nás parťáci, na život a na smrt?

ONLINE FITNESS

Nemáš čas se trmácet přes celé město do fitka? Není nic lepšího než si z pohodlí domova dát pořádně do těla. Online Fitness nabízí každý týden několik online živých lekcí jógy, kardia nebo tabáty. K cvičení stačí pouze internet, notebook a chuť začít. Online Fitness – klik který Ti změní život.

SC TEMPISH Vítkovice

Klub z Ostravska, který patří mezi TOP kluby na českém florbalovém poli. Můžeme říci, že funguje jako dobře namazaný stroj. V roce 2018 získal ceněný double v podobě zisku titulů mužů a žen. Ve Vítkovicích si zakládají na kvalitní práci s mládeží a výchovu hráčů a hráček pro A – Tým či zahraničí.

MFK Karviná

Fotbalový klub hrající nejvyšší tuzemskou soutěž. Karvinský klub vyniká v kvalitní práci s mládeží. Klubem prošli výborní hráči jako je René Bolf, Radek Slončík nebo Jan Laštůvka.

Václav Svěrkoš

Bývalý vynikající fotbalista a legendární střelec ostravského Baníku Ostrava. Jeho kariéru mu ukončilo zranění kolene. V současné době se Vašek stále pohybuje ve fotbalových kruzích, momentálně již jako sportovní agent.

RBP, zdravotní pojišťovna

RBP – největší regionální zaměstnanecká zdravotní pojišťovna v České republice. Registrují přes 427 tisíc pojištěnců. Zajišťují služby pro 70 tisíc plátců a 13 tisíc lékařů a zdravotnických zařízení. Klientům jsou k dispozici na 40 kontaktních místech i když preferují elektronickou komunikaci. RBP je členem Svazu zdravotních pojišťoven

Buddyho newsletter

Dobré věci se dějí lidem, kteří se přihlásí k našemu newsletteru.

Přihlášením potvrzuješ, že jsi se seznámil/a se Zásadami zpracování osobních údajů.

dotazy@d-sport.cz Odpovídáme do hodiny v pracovní dny
Partneři:
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.
Řazení
Filtrovat