0

S kým jsme si plácli na spolupráci?

Hledali jsme se, až jsme se našli. S kým jsme si podali ruce a stali se z nás parťáci, na život a na smrt?

ONLINE FITNESS

Nemáš čas se trmácet přes celé město do fitka? Není nic lepšího než si z pohodlí domova dát pořádně do těla. Online Fitness nabízí každý týden několik online živých lekcí jógy, kardia nebo tabáty. K cvičení stačí pouze internet, notebook a chuť začít. Online Fitness – klik který Ti změní život.

Performance Power Center

Fitko, které si šlape svoji vlastní cestu a ve světě fitek je doslova unikát. V PPC se můžeš těšit na skvělou komunitu sportovců, plno lekcí v ceně permice, obrovský prostor pro trénink a neomezený vstup. Navíc dostaneš zdarma tréninkový protok šitý na míru místímu vybavění a to vše za super cenu.

SC TEMPISH Vítkovice

Klub z Ostravska, který patří mezi TOP kluby na českém florbalovém poli. Můžeme říci, že funguje jako dobře namazaný stroj. V roce 2018 získal ceněný double v podobě zisku titulů mužů a žen. Ve Vítkovicích si zakládají na kvalitní práci s mládeží a výchovu hráčů a hráček pro A – Tým či zahraničí.

MFK Karviná

Fotbalový klub hrající nejvyšší tuzemskou soutěž. Karvinský klub vyniká v kvalitní práci s mládeží. Klubem prošli výborní hráči jako je René Bolf, Radek Slončík nebo Jan Laštůvka.

Václav Svěrkoš

Bývalý vynikající fotbalista a legendární střelec ostravského Baníku Ostrava. Jeho kariéru mu ukončilo zranění kolene. V současné době se Vašek stále pohybuje ve fotbalových kruzích, momentálně již jako sportovní agent.

Lioks gym

Vlastní tempo, žádný dav lidí, jenom ty a tvůj osobní trenér. Tak přesně tyhle parametry splňuje Lioks gym. Nový koncept cvičení, který vznikl Ostravě.

Buďme přátelé
Partneři
Buddyho newsletter
Odesláním souhlasíš se zpracováním osobních údajů
Řazení
Filtrovat
Používáme cookies, aby byl tvůj zážitek co nejvíce boží. OK