0

S kým jsme si plácli na spolupráci?

Hledali jsme se, až jsme se našli. S kým jsme si podali ruce a stali se z nás parťáci, na život a na smrt?

ONLINE FITNESS

Nemáš čas se trmácet přes celé město do fitka? Není nic lepšího než si z pohodlí domova dát pořádně do těla. Online Fitness nabízí každý týden několik online živých lekcí jógy, kardia nebo tabáty. K cvičení stačí pouze internet, notebook a chuť začít. Online Fitness – klik který Ti změní život.

Performance Power Center

Fitko, které si šlape svoji vlastní cestu a ve světě fitek je doslova unikát. V PPC se můžeš těšit na skvělou komunitu sportovců, plno lekcí v ceně permice, obrovský prostor pro trénink a neomezený vstup. Navíc dostaneš zdarma tréninkový protok šitý na míru místímu vybavění a to vše za super cenu.

SC TEMPISH Vítkovice

Klub z Ostravska, který patří mezi TOP kluby na českém florbalovém poli. Můžeme říci, že funguje jako dobře namazaný stroj. V roce 2018 získal ceněný double v podobě zisku titulů mužů a žen. Ve Vítkovicích si zakládají na kvalitní práci s mládeží a výchovu hráčů a hráček pro A – Tým či zahraničí.

MFK Karviná

Fotbalový klub hrající nejvyšší tuzemskou soutěž. Karvinský klub vyniká v kvalitní práci s mládeží. Klubem prošli výborní hráči jako je René Bolf, Radek Slončík nebo Jan Laštůvka.

Václav Svěrkoš

Bývalý vynikající fotbalista a legendární střelec ostravského Baníku Ostrava. Jeho kariéru mu ukončilo zranění kolene. V současné době se Vašek stále pohybuje ve fotbalových kruzích, momentálně již jako sportovní agent.

Lioks gym

Vlastní tempo, žádný dav lidí, jenom ty a tvůj osobní trenér. Tak přesně tyhle parametry splňuje Lioks gym. Nový koncept cvičení, který vznikl Ostravě.

Buddyho newsletter

Dobré věci se dějí lidem, kteří se přihlásí k našemu newsletteru.

Přihlášením souhlasíš se zpracováním osobních údajů.

Řazení
Filtrovat