0
CZ
Vyber si jazyk
CZ
SK
Prodejny
Přihlášení
Hledání
0 Nakrm mě

Košík je prázdný

Nepřihodíme něco?

Nejnavštěvovanější kategorie zboží

Technologie adidas oblečení

adidas technologie

CLIMA365™

CLIMA365™ je technologická platforma s několika hlavními funkcemi. Cílem je ideální vybavení sportovce optimálními výrobky pro jakékoli podmínky po 365 dní v roce – od extrémního chladu až po horké počasí. Bez ohledu na klimatické podmínky si sportovec díky koncepci Clima365™ může sestavit perfektní kombinaci oblečení, aby mohl podávat maximální výkony a cítit se při tom dobře. Platforma Clima365™ je založena na principu Clima – Concept, jakož i naměření BodyMapping.

CLIMACHILL™

Nejvyšší prodyšnost! Maximální ventilace! Maximální ochlazení! Maximální komfort! To vše nabízí technologie CLIMACHILL™. Tkanina je vyrobena z velmi inovativních vláken, která zvyšují chladivý efekt a výrazně poráží konkurenci v rychlosti schnutí a možnostech proudění vzduchu. Vlákna mají plochý tvar, což napomáhá odpařování vlhkosti skrz kanálky. Vlákna obsahují drobné částečky titanu, které zvyšují chladivý efekt. Ten je dále podpořen hliníkovými aplikacemi mezi lopatkami, které po opětovném přitisknutí na pokožku chladí. Tuto tkaninu je vhodné nosit přímo na těle, pro dosažení maximálního chladivého efektu.

CLIMACOOL®

Technologie CLIMACOOL® je navržena tak, aby regulovala tělesnou teplotu sportovce lépe než kterýkoliv jiný materiál. Díky kombinaci funkčních materiálů, rafinovaně rozmístěných větracích kanálků a trojrozměrných látek, které umožňují vzduchu cirkulovat přímo u vaší pokožky, odvádí oblečení s technologií CLIMACOOL® přebytečné teplo a vlhkost pryč od vašeho těla. Oblečení s technologií CLIMACOOL® patří do první vrstvy a mělo by být volnější, aby mohl vzduch lépe cirkulovat.

CLIMAHEAT™

Produkty s označením CLIMAHEAT™ výborně udržují teplo u těla a tím se řadí ke špičce na trhu mezi izolačními vrstvami. CLIMAHEAT™ INSULATION: kombinace primaloftových vláken a vysoce kvalitního peří s vodoodpudivou úpravou zajišťuje teplo a pohodlí i za mokra. CLIMAHEAT™ FLEECE: nejteplejší flísový materiál, který využívá dutá vlákna, známá u kožešiny ledních medvědů, ve kterých se „zachytává“ vzduch a tím se zamezuje úniku tepla.

CLIMALITE® a CLIMALITE®+

CLIMALITE® je materiál pro optimální regulaci vlhkosti, který se skládá z 100% syntetických funkčních vláken. Cílem je co nejrychleji vázat v textilu tekutinu, kterou tělo vylučuje v podobě potu, a odvádět ji ven. Pot je „nasáván“ vnitřní strukturou vláken, prostupuje na vnější povrch a odtud se odpařuje pryč. Aby tento proces mohl hladce fungovat, musí se textilie první vrstvy nosit tak, aby těsně přiléhaly k tělu. Materiál CLIMALITE®+ je obohacen o nefritové vlákno, které vytváří chladivý účinek na kůži.

CLIMALITE® COTTON

Materiál CLIMALITE® COTTON v sobě kombinuje výhody materiálu CLIMALITE® a přírodní bavlny. Toto spojení je nejen funkční, ale zajišťuje navíc příjemný pocit při nošení. Cílem je udržet optimální klima a maximální pohodlí při jakékoliv aktivitě. Aby tento proces mohl hladce fungovat, musí se textilie s materiálem CLIMALITE® COTTON nosit tak, aby těsně přiléhaly k tělu.

CLIMAPROOF®

Tato technologie funguje jako bariéra k zamezení prostupu srážek skrze materiál, ale současně umožňuje odvod tepla a odpařovaného potu ven od těla. Objevuje se ve třech úrovních. CLIMAPROOF® WIND je nejlehčí a nejprodyšnější. Chrání proti větru. CLIMAPROOF® RAIN zamezuje proniknutí vody skrz materiál, ale současně je zaručena vysoká prodyšnost. CLIMAPROOF® STORM je určený do náročných klimatických podmínek. Hodnota vodního sloupce se u těchto materiálů pohybuje kolem 10 000 mm.

CLIMASTORM

Tato technologie funguje jako „bariéra“ proti nepříznivým přírodním vlivům. CLIMASTORM je prodyšná a lehká ochrana pro potřeby intenzivního tréninku. Prostřednictvím odpařovacího systému je odváděno přebytečné teplo a vlhkost od těla. Tato technologie je díky ochranné vrstvě vhodná pro trénink v chladnějších nebo vlhkých podmínkách a chrání sportovce proti větru.

CLIMAWARM™

Lehký a prodyšný izolační materiál CLIMAWARM™ zajišťuje pocit sucha a komfortu v chladných podmínkách. Materiál je vytvořen pomocí hustě tkaných syntetických vláken, které tvoří tzv. mikro komůrky, které udržují teplo lidského těla blízko povrchu pokožky. Tato vlákna jsou tkána dostatečně hustě, aby zadržela teplo uvolňující se ze vzduchu ohřátého lidským tělem, ale zároveň jsou od sebe dostatečně vzdálena, aby umožnila jednoduché a rychlé odpaření potu.

FORMOTION®

FORMOTION® představuje již osvědčený funkční střih, který se maximálně přizpůsobí pohybu člověka a zároveň mu pomáhá k udržení správného postavení těla během výkonu. Zvyšuje komfort a výkon díky použití několika různých materiálů a kombinaci jejich různých vlastností. Všechny FORMOTION® kusy oblečení jsou předem vytvarovány a podporují tak koncept optimálního umístění švů pro větší komfort při použití během sportovních aktivit.

GORE-TEX®

Membrána GORE-TEX® je mikroporézní vrstva, která se umisťuje mezi vnější textilii a podšívku. Její póry jsou 20 000krát menší než molekula vody, ale 700krát větší než molekula vodní páry. Dokonale tedy ochrání proti dešti a větru, a přitom účinně odvádí pot. Oděvy GORE-TEX® jsou trvale nepromokavé a větru vzdorné, a to i v extrémně vlhkém počasí při použití v těch nejnáročnějších podmínkách. Produkty GORE-TEX®ACTIVE jsou mimořádně prodyšné a ideální pro vysoce aerobní činnosti. Produkty GORE-TEX® PRO jsou maximálně odolné a určené k použití v náročných a extrémních podmínkách.

Buddyho newsletter

Dobré věci se dějí lidem, kteří se přihlásí k našemu newsletteru.

Přihlášením potvrzuješ, že jsi se seznámil/a se Zásadami zpracování osobních údajů.

dotazy@d-sport.cz Odpovídáme do hodiny v pracovní dny
Partneři:
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.
Řazení
Filtrovat