0
CZ
Vyber si jazyk
CZ
SK
Prodejny
Přihlášení
Hledání
0 Nakrm mě

Košík je prázdný

Nepřihodíme něco?

Nejnavštěvovanější kategorie zboží

Týden vyzvednutí zdarma

14. 10. 2019

Gaučing se v poslední době stává sportem číslo jedna, a proto jsme se rozhodli, že vyhlásíme válku všem lenivcům!

Poslední dobou jsme si říkali, že bychom Tě rádi viděli i na našich prodejnách, abychom se mohli lépe poznat, že jo. Jenomže ne každý má naši prodejnu tak blízko, aby se za námi mohl zastavit osobně. Nechceme nikoho diskriminovat a tak jsme si řekli, že bude fajn i když navštívíš naše parťáky ze Zásilkovny a poznáš někoho nového ve svém okolí.

Takže pokud nebudeš lenivec a zajdeš si pro svůj balík k nám na prodejnu nebo na některou z poboček zásilkovny, máš celý tento týden dopravu zdarma!

Ptáš se v čem je osobní odběr lepší než balík do ruky?

Máme 10 prodejen po celé České republice, na kterých Ti balík podržíme 5 pracovních dní, takže nemusíš čekat doma mezi 8:00 - 16:00. Zboží si můžeš v klidu vyzkoušet v našich kabinkách a rozhoudnout se, které zboží si odneseš a které nám tam necháš.

Naši parťáci ze Zásilkovny Ti balík podrží dokonce 7 pracovních dní. Mají více než 2200 výdejních míst v České republice a více než 550 na Slovensku, což znamená, že pravděpodobně máš jejich výdejnu kousek přes ulici!

Ptáš se proč je u nás osobní odběr zpoplatněn?

To je z toho důvodu, že naše prodejny jsou zároveň našimi sklady. Stává se tedy velmi často, že pro Tebe musíme naší objednávku zkontrolovat na prodejně a převést jí na tebou zvolenou prodejnu. Není také vyýjimkou, že takto musíme zkompletovat i několik kusů zboží do jediné objednávky. Pravdou také je, že provoz prodejen stojí nějakou tu kačku a jelikož si pro Tebe chceme udržet výhody a komfort, který zmiňuji výše, nemůžeme si dovolit poskytovat službu osobních odběrů zdarma. 

Tak a teď už utíkej nakupovat, budeme se na Tebe těšit na některé z našich prodejen.

Článek připravil Adam. Má u nás na starosti marketing a strategický rozvoj firmy. Kromě toho ho baví zápasení na žíněnce, turistika a běh. Napsat mu můžeš na adam@d-sport.cz.

Adam

Buddyho newsletter

Dobré věci se dějí lidem, kteří se přihlásí k našemu newsletteru.

Přihlášením potvrzuješ, že jsi se seznámil/a se Zásadami zpracování osobních údajů.

dotazy@d-sport.cz Odpovídáme do hodiny v pracovní dny
Partneři:
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.
Řazení
Filtrovat