0
CZ
Vyber si jazyk
CZ
SK
Prodejny
Přihlášení
Hledání
0 Nakrm mě

Košík je prázdný

Nepřihodíme něco?

Nejnavštěvovanější kategorie zboží

Vánoce

Vánoce jsou tak trochu jako džungle. Když víš, jak se v ní pohybovat, tak je to skvělý zážitek. A když nevíš, tak tě může sežrat sněžný tygr. Náš průvodce ti průchodem džunglí pomůže, aby z tebe v lednu vůbec něco zbylo! Takže se pohodlně usaď a brouzdej... Jo a úplně dole najdeš Adventní kalendář se slevičkama. 


Dárkové poukázky

Kolik už jsi dostal/a dárků, které nikdy nenabyly svého účelu? Ups.. Je jich hodně, viď? Občas to bohužel nevyjde a darujeme něco, co dotyčného až tak nepotěší (v horších případech i urazí) nebo pro něj nenajde využití. Letos se této situaci můžeš elegantně vyhnout darováním dárkové poukázky. Ať si dotyčný raději vybere sám, co bude opravdu chtít. Bejby nebude sedět v koutě.

Podle ceny

Ať už podle výplaty nebo zásluh, každý má trochu jiný rozpočet. Pokud jste se ale v rodině domluvili, že "letos si už fakt nic dávat nebudem", tak máme špatnou zprávu. Kolonka do 0 Kč tady není.


Komu to bude?


Co to bude? 

Adventní kalendář

Adventní kalendář. Skvělá věc, která nám krátí čekání na to nejkouzelnější období v roce - Vánoce. V našem adventním kalendáři sice za okénkem nenajdeš slaďoučký kousek čokolády, ale parádní slevu na naše produkty. Proto se Ti vyplatí omrknout naše slevové okénko každý den. Třeba díky tomu potěšíš sebe nebo někoho ze svých blízkých. A vo tom to je.

 

 

Buddyho newsletter

Dobré věci se dějí lidem, kteří se přihlásí k našemu newsletteru.

Přihlášením potvrzuješ, že jsi se seznámil/a se Zásadami zpracování osobních údajů.

dotazy@d-sport.cz Odpovídáme do hodiny v pracovní dny
Partneři:
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.
Řazení
Filtrovat