0
CZ
Vyber si jazyk
CZ
SK
Prodejny
Přihlášení
Hledání
0 Nakrm mě

Košík je prázdný

Nepřihodíme něco?

Nejnavštěvovanější kategorie zboží

Velké narozeninové přípravy

21. 10. 2019

D-SPORT slaví 25. narozeniny! Už čtvrt století obouváme a oblekáme naše zákazníky do světových značek street wear a sportovní módy a to je rozhodně pádný důvod k oslavě. 

Tam kde jsme dnes, bychom nikdy nebyli bez lidí jako jsi Ty, bez našich zákazníků. Je tedy samozřejmostí, že oslavovat budeme hlavně s nimi. Narozeninové oslavy jsme pojali tak, že dárky budeme rozdávat hlavně my. Na celý tento týden jsme pro Tebe připravili hned několik překvapení a každý den zveřejníme jednu speciální nabídku. Určitě nás nezapomeň sledovat, buď tady na webu nebo na sociálních sítích, ať Ti nic neuteče, protože je se na co těšit!

Na co se těšit

21.10. Sleva na celou kolekci Jordan minimálně - 25 %

22.10. Sleva na celou kolekci Nike minimálně - 25 %

23.10. Sleva na celou kolekci adidas minimálně - 25 %

24.10. Sleva na celou kolekci Vans minimálně - 25 %

Něco málo z historie D-SPORT

Společnost Dual Sport Pro s.r.o., která provozuje obchody D-SPORT založil v roce 1994 bývalý hráč FC Baníku Ostrava pan Zbyněk Ollender, který je jejím majitelem až do dnešního dne. D-SPORT začínal jako malá prodejna sportovní obuvi v centru Ostravy. V té době bylo zboží, které Zbyněk vozil z ciziny velmi žádané a tak nikoho nepřekvapí, že Déčko velmi rychle získalo na popularitě a začalo se rozrůstat do celého Moravskoslezského kraje. 

Úspěchu společnosti si všimli také oficiální dodavatelé velkých světových značek a s D-SPORT uzavřeli oficiální smlouvy. Díky tomu jsme mohli začít nabízet tu nejširší nabídku obuvi. Déčko se postupně rozrůstá do celé České republiky a v jednu chvíli provozuje až na 25 prodejen.

Všechno se zdálo, že šlape skvěle a bude to tak napořád. Jenom že nic netrvá věčně a ani tato spanilá jízda Déčka nebyla výjimkou. Příhází rok 2008 a s ním ekonomická krize, která velmi výrazně poznamenala i D-SPORT. Pouze díky věrným zákazníkům, tvrdé práci a loajalitě stěžejních zaměstnanců se nám podařilo tuto krizi překonat.

V roce 2012 přichází do společnosti Zbyňkův syn Nick Ollender, aby vnesl do společnosti nový pohled a moderní technologie. V roce 2016 je spuštěn nový e-shop d-sport.cz, který umožnil, že dnes si boty nebo oblečení může koupit kdokoli po celé ČR i na Slovensku.

Tímto bychom chtěli moc poděkovat všem zákazníků a zaměstnancům, kteří se za těch 25. let na úspěchu D-SPORT podíleli. 

Článek připravil Adam. Má u nás na starosti marketing a strategický rozvoj firmy. Kromě toho ho baví zápasení na žíněnce, turistika a běh. Napsat mu můžeš na adam@d-sport.cz.

Adam

Buddyho newsletter

Dobré věci se dějí lidem, kteří se přihlásí k našemu newsletteru.

Přihlášením potvrzuješ, že jsi se seznámil/a se Zásadami zpracování osobních údajů.

dotazy@d-sport.cz Odpovídáme do hodiny v pracovní dny
Partneři:
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.
Řazení
Filtrovat