+420 730 518 352
(po-pá 8 - 16 hod)

Doprava a platba

15. 12. 2010

Doprava

Kamenné pobočky
Zboží si můžeš vyzvednout také v našich kamenných obchodech. Vyzvednutí je zpoplatněno jednotnou částkou 45,- Kč s DPH kvůli přepravě mezi prodejnami. Vyzvednutí je zdarma při nákupu nad 1 500,00,- Kč s DPH. Tento způsob doporučujeme, protože si můžeš zboží v klidu vyzkoušet a nechat si odborně poradit. Pokud Ti nebude sedět nebo se nebude líbit, můžeš ho nechat na prodejně. A to buď všechno zboží nebo jen některé.

Seznam našich poboček je uveden v samostatném článku zde.

Ostatní způsoby
Doprava je při nákupu nad 1 500,- Kč zdarma. Pro Slovenskou republiku platí doprava zdarma pro nákup nad 3 000,- Kč.
Níže najdeš tabulku se všemi dopravami.

Popisy způsobů dopravy

PPL
Kurýr zásilku přiveze na dodací adresu v pracovní den mezi 8. a 18. hodinou. O doručení budete kontaktování kurýrem telefonicky. Pokud nejste k zastižení na adrese, ani na telefonu, zásilka se vrátí zpět na naši adresu jako nedoručená. Hodinu dodání nejsme dopředu schopni zajistit, toto již je potřeba řešit s dopravcem. Pokud se nám zásilka vrátí zpět, objednávka je automaticky stornována.

Česká pošta
Kurýr zásilku přiveze na dodací adresu v pracovní den mezi 8. a 18. hodinou, pokud Vás nezastihne, nechá ve schránce výzvu k vyzvednutí balíčku na poště. Pak bude na poště uložen po dobu 7 dnů, pokud si jej nevyzvednete, zásilka se nám vrátí a objednávka bude automaticky stornována. Přesnou hodinu doručení nejsme schopni zajistit, toto je již záležitost dopravce.

Služba DPD
Kurýr zásilku přiveze na dodací adresu v pracovní den mezi 8. a 18. hodinou. O doručení budete kontaktování kurýrem telefonicky. Pokud nejste k zastižení na adrese, ani na telefonu, zásilka se vrátí zpět na naši adresu jako nedoručená. Hodinu dodání nejsme dopředu schopni zajistit, toto již je potřeba řešit s dopravcem. Pokud se zásilka vrátí, objednávka je automaticky stornována.

DPD Parcel Shop
Zásilka nebude dovezena na Vámi zvolenou adresu, ale bude uložena po dobu 7 dnů na odběrném místě, které je potřeba si zvolit ve 2. kroku košíku.

Osobní odběr
Je možný na Tebou zvolené pobočce. Zboží bude rezervováno po dobu 7 dní, poté bude zboží vráceno na sklad.

Platby

Všechny způsoby platby máš v tabulce níže:


Poznámka - Hotově při převzetí ZDARMA

Na prodejnách v Českých budějovicích a Mostě v současnosti nelze platit kartou, ale pouze hotově. Na implementaci platby kartou usilovně pracujeme.

Buďme přátelé
Partneři
Buddyho newsletter