0

Doprava a platba

Doprava

Kamenné pobočky

Zboží si můžeš vyzvednout také v našich kamenných obchodech. Vyzvednutí je zpoplatněno jednotnou částkou 45,- Kč s DPH kvůli přepravě mezi prodejnami. Vyzvednutí je zdarma při odběru zboží nad 2 000,- Kč s DPH. Tento způsob doporučujeme, protože si můžeš zboží v klidu vyzkoušet a nechat si odborně poradit. Pokud Ti nebude sedět nebo se nebude líbit, můžeš ho nechat na prodejně. A to buď všechno zboží nebo jen některé.

Seznam našich poboček je uveden zde.

Ostatní způsoby
Doprava je při nákupu nad 2 000,- Kč zdarma. Pro Slovenskou republiku platí doprava zdarma pro nákup nad 90 €.
Níže najdeš tabulku se všemi dopravami.

ZeměZpůsob dopravyCenaZdarma
ČR PPL 99 Kč nad 2 000 Kč
ČR Zásilkovna 69 Kč nad 2 000 Kč
SR Zásilkovna - na pobočku 4 € nad 99 €
SR Zásilkovna - kurýr 5 € nad 99 €

Popisy způsobů dopravy

PPL
Kurýr zásilku přiveze na dodací adresu v pracovní den mezi 8. a 18. hodinou. O doručení budete kontaktování kurýrem telefonicky. Pokud nejste k zastižení na adrese, ani na telefonu, zásilka se vrátí zpět na naši adresu jako nedoručená. Hodinu dodání nejsme dopředu schopni zajistit, toto již je potřeba řešit s dopravcem. Pokud se nám zásilka vrátí zpět, objednávka je automaticky stornována.

Zásilkovna

Jejich tempo je vražedné, jejich ceny nízké a poboček mají už skoro tisíc! Nech si doručit svoji objednávku na jakoukoliv z dostupných Zásilkovna poboček. 

Osobní odběr
Je možný na Tebou zvolené pobočce. Zboží bude rezervováno po dobu 5 pracovních dní, poté bude zboží vráceno na sklad. Doprava zdarma platí při odběru zboží v hodnotě 2 000,- Kč a vyšší.

Proč nemáme Českou poštu?

Českou poštu jsme zrušili kvůli problémům s doručovacími termíny. Rozhodli jsme se ji nahradit službou Zásilkovna, která má stále rostoucí počet poboček a nabízí levnější přepravu. Zboží se k Tobě tedy dostane rychleji, bezpečněji a levněji! 

Platby

Platit u nás můžeš:

Platební kartou - doporučujeme

Zaplatíš hned, nám platba hned dojde a hned posíláme. Je to prostě všechno HNED! Hned je dost zvláštní slovo, že? Další výhodou je, že v případě storna ti peníze zpět zašleme jedním klikem. Jo a řekli jsme, že je platba kartou zdarma?

Na prodejně

Tohle je nebezpečně výhodná kombinace. Je to v podstatě dobírka, za kterou nezaplatíš ani korunu. V klidu zboží zacvakáš až po tom, co si ho v klidu vyzkoušíš na prodejně. A ještě k tomu budeš mít servis našich Buddies. No nekup to, když je to zadarmo!

Na dobírku

Chápeme, je to přeci jen jistotka a Ty pak budeš klidněji spát. No problemo! Zboží hezky zaplatíš, až ti přijde. Je to však služba placená a tak Tě přijde na 26 Kč nebo 2 €, pokud zasíláme na Slovensko.. Při vrácení zboží pak peníze zasíláme na Tvůj bankovní účet, což je pomalejší.

Bankovní převod

I tohle jde, ale rozhodně to nedoporučujeme. Převod peněz trvá často více dní a my Ti tak nemůžeme zboží zaslat hned. Musíme počkat, až bude platba zaúčtována v bance. Pak zboží pošleme za svým novým majitelem. 

Buďme přátelé
Partneři
Buddyho newsletter
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Řazení
Filtrovat
Používáme cookies, aby byl tvůj zážitek co nejvíce boží. OK