0

Doprava a platba

Doprava

Kdy je zdarma?

Pokud nakoupíš nad 1 500 Kč s doručením do Česka nebo 60 € s doručením na Slovensko.

Jaké jsou možnosti?

ZeměZpůsob dopravyTypCenaZdarma
ČR Osobní odběr na naší prodejně výdejní místo 45 Kč nad 1 500 Kč
ČR PPL - kurýr doručení domů 105 Kč nad 1 500 Kč
ČR Zásilkovna výdejní místo 75 Kč nad 1 500 Kč


Popisy způsobů dopravy

PPL
Kurýr zásilku přiveze na dodací adresu v pracovní den mezi 8. a 18. hodinou. O doručení kurýr kontaktuje nejdříve přes sms a pak těsně před doručením ještě zavolá, že je na cestě. Pokud nejsi k zastižení na adrese, ani na telefonu, PPL zásilku uloží na nejbližším Parcel Shopu. Pokud nikde poblíž Parcel Shop není a ani opakovaně se kurýr nedovolá, vrátí balík zpět na naši adresu jako nedoručený. Hodinu dodání nejsme dopředu schopni zajistit, toto již je potřeba řešit s dopravcem. Pokud se nám zásilka vrátí zpět, objednávka je automaticky stornována.

Zásilkovna

Zásilkovna je ideální pro ty, kteří si chtějí balík vyzvednout kdy chtějí a nemusí se vázat na kurýra. Poboček je doslova tisíce a nejspíš je jedna i za tvým rohem, vybírej zde: https://www.zasilkovna.cz/pobocky. Na telefon ti po doručení na místo přijde sms s tajným kódem, kterým se na Zásilkovně prokážeš. Na Zásilkovně si můžeš zboží i rovnou rozbalit a případně jej rovnou vrátit.

Osobní odběr
Je možný na jakékoliv naší prodejně. Objednej si tam kolik kusů chceš, vyzkoušej a pak si kup jen to, co se ti hodí. Na prodejnu přivezeme cokoliv odkudkoliv. To nás něco stojí, proto si účtujeme 45 Kč. Pokud ale nakoupíš nad 500 Kč, tak máš i tohle zdarma! Zboží bude rezervováno po dobu 5 pracovních dní, poté bude zboží vráceno na sklad. 

Proč nemáme Českou poštu?

Českou poštu jsme zrušili kvůli problémům s doručovacími termíny. Rozhodli jsme se ji nahradit službou Zásilkovna, která má stále rostoucí počet poboček a nabízí levnější přepravu. Zboží se k Tobě tedy dostane rychleji, bezpečněji a levněji! 

Platba

Jaké jsou možnosti?

Platební kartou - doporučujeme

Zaplatíš hned, nám platba hned dojde a hned posíláme. Je to prostě všechno HNED! Hned je dost zvláštní slovo, že? Další výhodou je, že v případě storna ti peníze zpět zašleme zpátky na kartu, což je rychlejší než převod. Jo a řekli jsme, že je platba kartou zdarma?

Na prodejně

Tohle je nebezpečně výhodná kombinace. Je to v podstatě dobírka, za kterou nezaplatíš ani korunu. V klidu zboží zacvakáš až po tom, co si ho v klidu vyzkoušíš na prodejně. A ještě k tomu budeš mít náš servis. No nekup to, když je to zadarmo!

Na dobírku

Chápeme, je to přeci jen jistotka a Ty pak budeš klidněji spát. No problemo! Zboží hezky zaplatíš, až ti přijde. Je to však služba placená a tak Tě přijde na 26 Kč nebo 2 €, pokud zasíláme na Slovensko. Při vrácení zboží pak peníze zasíláme na Tvůj bankovní účet, což je pomalejší.

Bankovní převod

I tohle jde, ale rozhodně to nedoporučujeme. Převod peněz trvá často více dní a my Ti tak nemůžeme zboží zaslat hned. Musíme počkat, až bude platba zaúčtována v bance. Pak zboží pošleme za svým novým majitelem. 

Buďme přátelé
Partneři
Buddyho newsletter
Odesláním souhlasíš se zpracováním osobních údajů
Řazení
Filtrovat
Používáme cookies, aby byl tvůj zážitek co nejvíce boží. OK