0
CZ
Vyber si jazyk
CZ
SK
Prodejny
Přihlášení
Hledání
0 Nakrm mě

Košík je prázdný

Nepřihodíme něco?

Nejnavštěvovanější kategorie zboží

Chceš se dostat do formy?


Máme pro tebe dobrou zprávu. Do formy se dostane každý, jen někomu to prostě trvá trochu déle. Prvním krokem k úspěchu je nakoupit si pořádné vybavení. No a pak už se jen začni hýbat s lidmi, kteří ti tu dřinu budou zpříjemňovat. Pamatuj! Nikdo po tobě nechce žádné olympijské výkony, hlavně ať tě to baví!


Který sport chceš dělat?

Vybral/a sis běh!

Skvělá volba! Běh je totiž nejdravější pohyb. Navíc.. Skoro nic k němu nepotřebuješ, jen pořádné runningovky. Pak už bude stačit jen vyjít z domu, střídat nohy trochu rychleji než obvykle a je to!

Top běžecké značky

Tak běhat nakonec nechci. Vrať mě na všechny sporty.


Takže chceš hrát fotbal? OK.

První fotbalové zápasy se prý odehrávaly už 2000 let před našim letopočtem a ty se k němu dokopáváš až teď? Pokud s fotbalem vážně teprve začínáš nebo jsi žena, která se v tom vůbec nevyzná, tady máš návod, jak si vybrat kopačky a tady zase pravidla fotbalu.

Za mičudou se honit nebudu. Vrať mě na všechny sporty.


Takže chceš chodit po horách!

Není divu! Čerstvý vzduch, krásné výhledy, relax a vyčištění mysli. A tohle je jen hrstka benefitů, které horská turistika přináší. Pokud potřebuješ poradit, jak vybrat pořádnou trekovou obuv, mrkni tady.

To nejlepší na hory

Z čerstvého vzduchu se mi motá hlava. Vrať mě na všechny sporty.


Vybral/a sis tvrdou dřinu ve fitku!

Ať už se chystáš zvedat těžký váhy nebo se zapotit na kruháči, je jasné, že u toho budeš dost na očích. Ruku na srdce, fitko je tak trochu přehlídkové molo a na outfitech si dáváme záležet stejně, jako když se ráno chystáme do práce nebo večer na párty. Nesmíš ale zapomenou na to, že obyčejné tenisky nejsou přizpůsobeny vysokému tlaku a že v tričku bez technologií se budeš slušně potit (i smrdět). Omrkni teda nabídku, která byla do fitka přímo ušitá.

Tyhle značky to fakt umí

Na tohle se necítím. Vrať mě na všechny sporty.


Hážeš trojky?

Chceš být na hřišti králem jako LeBron James a střílet jako Stephen Curry? Koš dobře trénovaných soupeřů rozhodně nerozcupuješ v nějakých obyčejných keckách! Vyber si pořádné basketky, nastuduj pravidla a NIČ.

To nejlepší z basketu

Na basket jsem moc malej/malá. Vrať mě na všechny sporty.

Chceš hrát Tenis, ok!

Wimbledon, French Open, US Open..tak na těchto turnajích si asi nepinkneš, ale to neznamená, že na kurtu TJ Sokol Stará Bělá budeš lítat v jarmilkách a kapky potu budeš utírat do trička. Pokud s tenisem teprve začínáš, doporučujeme omrknout jeho pravidla.

Tenis asi nedám. Vrať mě na všechny sporty.


Skateboarding

Cool! Nejen že budeš mít hezký zadek a nohy, ale taky ušetříš za měsíčník nebo benzín. Navíc můžeš říkat, že jsi eko a to je teď in. Skate je super (pokud se teda neroztřískáš někde na rampě nebo si nenarazíš bambulína o zábradlí)!

Tohle nosí legendy

Na tohle se necítím. Vrať mě na všechny sporty.


Sálové sporty

V hale se dělá tolik sportů, že minimálně jeden budeš zvládat perfektně! Určitě nechceš dostat od pana správce vyhubované za ty černé šmouhy na palubovce. Proto jsi na této stránce správně. Teď už si jen vyber.

Raději si zasportuju jinak. Vrať mě na všechny sporty.


Buddyho newsletter

Dobré věci se dějí lidem, kteří se přihlásí k našemu newsletteru.

Přihlášením potvrzuješ, že jsi se seznámil/a se Zásadami zpracování osobních údajů.

dotazy@d-sport.cz Odpovídáme do hodiny v pracovní dny
Partneři:
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.
Řazení
Filtrovat