0
CZ
Vyber si jazyk
CZ
SK
Prodejny
Přihlášení
Hledání
0 Nakrm mě

Košík je prázdný

Nepřihodíme něco?

Nejnavštěvovanější kategorie zboží

Roxy

Roxy je zkrátka funkční a stylová značka, která oslní každou dobrodružnou holku. 

O značce

Roxy není pouze značkou, ale také životním stylem pro ženy. V největší oblibě jí mají sportovkyně – Roxy se totiž zaměřuje na aktivní životní styl, pro který je důležitá vysoká kvalita i určitá svoboda. Značka Roxy si je vědomá obliby mezi sportovně založenými ženami, proto je aktivně podporuje zejména ve skateboardingu, surfování a zimních sportech.

Historie

Počátky značky Roxy, která dnes na trh pro ženy a děvčata dodává běžné denní oblečení, plavky, a také oblečení pro surfing, snowboarding či fitness, sahají až na konec minulého tisíciletí.
Roxy vznikla jako dceřiná značka Quiksilveru, která byla založena v roce 1970 a dodávala oblečení pouze pro muže. Založili jej v australském Torquay Alan Green a John Law.
V Quiksilveru se v roce 1990 rozhodli začít vyrábět také pro ženy a děvčata a rozjela se značka Roxy. Jméno dostala po dceři tehdejšího ředitele Boba McKnighta, Roxy McKnight. Prvními produkty byly kusy oblečení na surfing.
Značka poté postupně rozšiřovala své portfolio. V roce 1992 už prodávala také džíny a zimní oblečení.
V roce 1993 pak vzniklo logo, které je nám dodnes velmi známé. Jde o srdce symbolizující Roxy, které vzniklo spojením dvou log Quiksilveru.
V následujících letech se značka začala zaměřovat na spolupráci se slavnými sportovkyněmi z oblastí vodních a zimních sportů. Mezi první patřila Lisa Andersen, postupně mezi lety 1994-1997 čtyřnásobná mistryně světa v surfování. Později mezi tváře značky patřila také australská snowboardistka Torah Brightová, která vlastní zlatou a stříbrnou olympijskou medaili z let 2010 a 2014. Značka díky navazování podobných spoluprací rychle nabírala prestiž.
První obchod této značky byl otevřen v roce 1997, kde jinde než v ráji surfingu – na Havaji. Dnes je tato značka rozšířená po celém světě a ženy jí milují. Nejenom kvůli kvalitě jejich produktů, ale také kvůli hodnotám, které Roxy ztělesňuje. V oblasti ženského oblečení na surfing a snowboarding v dnešní době nemá Roxy absolutně žádnou konkurenci. Stala se tak synonymem přímořského a horského stylu života.

Velikostní tabulky

Oblečení

Buddyho newsletter

Dobré věci se dějí lidem, kteří se přihlásí k našemu newsletteru.

Přihlášením potvrzuješ, že jsi se seznámil/a se Zásadami zpracování osobních údajů.

dotazy@d-sport.cz Odpovídáme do hodiny v pracovní dny
Partneři:
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.
Řazení
Filtrovat