0
CZ
Vyber si jazyk
CZ
SK
Prodejny
Přihlášení
Hledání
0 Nakrm mě

Košík je prázdný

Nepřihodíme něco?

Nejnavštěvovanější kategorie zboží

SPOLU Label

Verča a Verča z Havířova. Kámošky, které se znají od dětských let, milovnice kávy a taky zakladatelky značky SPOLU Label. Proč vlastně rozjely svůj bussines? "Chtěly jsme a pořád chceme šít oblečení, ve kterém se všechny ženy budou cítit pohodlně a zároveň u toho nebudou vypadat "jako ztracený maratónec" jak rády říkáme." Základem brandu jsou kvalitní látky, které mají co nejšetrnější dopad nejen na životní prostřední, ale i na sociální a ekonomickou udržitelnost, což znamená, že pracovníci, kteří látky vyrábějí mají za svou práci patřičně zaplaceno, továrny jsou bezpečné a nejsou spojovány s dětskou prací nebo práci v nedůstojných podmínkách.

Proč SPOLU Label

Spolupráci se SPOLU Label jsme si vybrali hlavně z důvodu, že se jedná o lokální značku, která v sobě mixuje originální kousky, které jsou vyrobeny z udržitelných materiálů. Holky šijí a navrhují oblečení pro opravdové ženy s reálným příběhem.

Historie

Jednou, když se holky sešly na kávě, zeptala se Verča, Verči. Pořád ještě šiješ? "Neušila bys mi nějaké sportovní oblečení?". Tahle otázka byla zásadní v jejich bussinesu. Na další kávičce už Verča chrlila nepřeberné množství nápadů a návrhů a tak bylo jasné, že v ten moment se vzniká jejich společný sen s lokální a udržitelnou módou.

Na začátku podnikání přišla ale velká rána, kterou nikdo nečekal. Pandemie, která ovlivnila celý svět, ale holky nezastavila od budování si svého snu. Pohotově zareagovaly a ze zbytků látek, v období nevětší nouze o ochranné pomůcky, šily roušky pro všechny zdarma.

To nejlepší z dílny SPOLU Label

Materiály

Len

Len je ekologický, plně recyklovatelný, biologicky odbouratelný, nepotřebuje hnojit a ošetřovat pesticidy. Při výrobě tkanin není potřeba chemických prostředků. Charakteristickou vlastností lnu je prodyšnost. Je na omak chladivý, dobře odvádí teplo a vlhkost. Je taky vysoce odolný, nošením změkne a při správné péči ti vydrží navždy.

Organická bavlna GOST

Organická bavlna GOST roste v "živé půdě" obohacované přírodním kompostem, bez použití pesticidů a chemických hnojiv. Vlákno má více chmýří, není porušeno žádnými chemickými přípravky, je trvanlivější, odolnější, prodyšnější a nezpůsobuje alergické reakce.

Buddyho newsletter

Dobré věci se dějí lidem, kteří se přihlásí k našemu newsletteru.

Přihlášením potvrzuješ, že jsi se seznámil/a se Zásadami zpracování osobních údajů.

Řazení
Filtrovat