0
CZ
Vyber si jazyk
CZ
SK
Prodejny
Přihlášení
Hledání
0 Nakrm mě

Košík je prázdný

Nepřihodíme něco?

Nejnavštěvovanější kategorie zboží

D-Sport x Etáž

04. 04. 2022

Jaro je tady. Co to pro tebe znamená? Čas na nové tenisky. A co s novýma teniskama? Pořádně je vyvětrat a ukázat na nějakém skvělém místě. Jedno takové naše oblíbené místo bychom vám chtěli představit. Vzali jsem naše modelky a vyrazili nafotit novou kolekci do Kino baru Etáž. Pokračuj ve čtení a zjisti, co nám k baru řekla provozní Sára. 

Michelle má na sobě tričko Puma a tenisky Converse.

Marťu jsme obuli do tenisek adidas a trička Carhartt. Mikču má Jordan.

Etáž. Kino s barem a bar s kinem.

Etáž byla otevřena na jaře 2020, tedy hned po první vlně covidu, na místě bývalé Maryčky v areálu Dolních Vítkovic. Za vznikem tohoto unikátního podniku stojí majitelé kaváren COKAFE, Richard a Richard Maulerovi. Etáž a COKAFE jsou proto úzce spojeny a dělají společně na různých akcích v rámci jídla a kávy. Veškeré dobroty a rauty, které jsou k zakousnutí v Etáži má pod palcem právě COKAFE.

Michelle je oblečená do mikiny Puma a tenisek Converse. Marťa má na sobě basic tričko Carhartt a tenisky adidas.

Program kina

Program kina je velmi pestrobarevný. Jsou v něm zahrnuty jak novinky, tak kultovní filmy, ale také artové a dokumentární snímky z různých koutů světa a různou problematikou. Etáž spolupracuje hlavně s Aerofilms, OKO, Jeden svět a Europe film festival.

Postupně teda: klobouček Nike, tričko Nike a tenisky Nike. Jo, takže všechno Nike. 

Nebudeš jen o vodě

Na baru najdete víno, pivo z lokálních pivovarů, domácí limonády, ale HLAVNĚ DRINKY. V nabídce najdete jak známé klasiky, tak i drinky, které si jen tak někde v Ostravě nedáte. Nabídka speciálních drinků se mění každý měsíc, takže si můžete pokaždé pochutnat na jiném speciálu. Najdete zde i něco málo k zakousnutí.

Svůdný pohled do zdi, sluníčková mikina HUF, batoh Vans, tenisky adidas a Marťa

Tady jsme páreček navlíkli do tie dye mikin Huf a Vans. Pokud by tě zajímalo, jak se vlastně batikuje, mrkni náš článek a vytvoř si svůj vlastní tie diy kousek. 

A ještě navíc

Kromě kina tady zažiješ i jiné hudební či divadelní programy. Ve středy v kinosále probíhají Improshow divadla Odvaz. Pátky a soboty plní hudebními akcemi lokálních umělců nebo třeba barovými kvízy. Na letošní léto je přichystaná série hudebních koncertů pod neonem s průřezem různých žánrů a umělců. Kino i bar je možné pronajmout pro firemní večírky, konference či přednášky. 

Za nás z D-Sportu 10 z 10 ❤️ Tak už víš, kam v pátek vyrazíš? 

Buddyho newsletter

Dobré věci se dějí lidem, kteří se přihlásí k našemu newsletteru.

Přihlášením potvrzuješ, že jsi se seznámil/a se Zásadami zpracování osobních údajů.

dotazy@d-sport.cz Odpovídáme do hodiny v pracovní dny
Partneři:
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.
Řazení
Filtrovat